Tünel'deki Son Luthierler ( Belgesel )

Müzik dünyasından haberler bu bölümde...

okidoz
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 6 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

Mesaj gönderen okidoz »

Merhabalar; Luthier - enstruman yapımcılarını konu alan bir belgesel, her şey bir gün, değerli dostum yönetmen Fikret G. Fırat' ın telefonda böyle bir belgeseli hayata geçirmeyi istediğini söylemesiyle başladı, tamamıyla kendi imkanlarımızla bitirdiğimiz bir belgesel oldu. Müziğini de ben yapmış bulundum, bir ara klibini "çalışmalarım" kısmında paylaşacağım. Fikir aşamasından şu anki duruma 3 sene geçti ve sonunda bitti ve ekranlarda yerini aldı, bu akşam ilk gösterimi olucak sizlerle paylaşmak istedim. Müzik ile ilgilenen ( hatta ilgilenmeyen ) herkesin ilgisini çekeceğini beğeneceğini sanıyorum. Aylık program resimdeki gibi. İlk gösterim bu akşam Digiturk İZ TV' de 21:10' da, iyi seyirler.

Resim

Fragman: https://www.facebook.com/video.php?v=93 ... =2&theater

[align=center]Müzik[/align]

okidoz
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 6 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

Mesaj gönderen okidoz »

Değerli Forum üyeleri

3 Yıl evel Yapmış olduğum bu duyuruyu hatırlayanınız olacaktır, hatta müziklerini de yapmış olduğum için tekrar gündeme gelmişti, bu süreçte belgesel Digiturk İZ Tv' de yayınlandığından ve herkesin izleyememesi yüzünden sitem edenler olmuştu, nihayet artık herkesin izleyebileceği konuma Youtube' a yönetmeni tarafından yüklendi, müzikle ilgilenenler hoşuna gideceği bir belgesel olduğunu düşündüğümden bu müjdeyi sizlerle paylaşmak istedim. İYİ SEYİRLER!!!

NOT: İzleyenler youtube' da vidyo altına yorumda bulunur beğenir hatta abone olurlarsa yönetmen dostumu onore etmiş olursunuz, teşekkürler..

[video=youtube;5kAKlFNsuJc]https://www.youtube.com/watch?v=5kAKlFNsuJc&t=21s[/video]

[align=center]Müzik[/align]

DomingoGarner

Re: Tünel'deki Son Luthierler ( Belgesel )

Mesaj gönderen DomingoGarner »

harika bir film paylaşım için teşekkürler bu filmi izleyeceğim download mod apkrabi

“Haberler” sayfasına dön