Cubase dersi verebilecek

srv999

Cubase dersi verebilecek

Mesaj gönderen srv999 »

Merhaba,

İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Hafta sonları ücretsiz ders verebilecek gönüllü hocalar arıyorum.
Cubase 5 kurdum ve çeşitli vst yükledim. Şimdi bunları nasıl kullanacağımı anlatacak hocalara ihtiyaç duyuyorum.
Kim ne kadar anlatabilirse benim için yeterlidir. Zamanla da kendimi geliştirmek istiyorum.

ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 time

Cubase dersi verebilecek

Mesaj gönderen ugur86 »

Dostum siteye hoşgeldin, hevesin için de ayrıyetten tebrik ediyorum. Yalnız genel konuşuyorum istenilen bir konuda ders almak için, örneğin enstruman, şan, resim, spor... bunların eğer karşılığını vermezsen emin ol sen de verim alamazsın. Bu işleri iyi düzeyde bilen insanların vakitleri de çok değerli. Dahası işi bilmeyen birinden öğreneceğin her yanlış bilgi ciddi hatalara ve sonunda başaramama hissine neden olacaktır. Şöyle örnek vereyim, ilk cubase öğrenmeye başladığımda youtube'da bir video izlemiştim, eleman mix yaparken ses dalgalarına çift tıklayıp, eq ve diğer efektleri burada kalıcı olarak uyguluyordu. Tabiki sonradan mixlerimi tekrar yapmak ve düzeltmek malesef mümkün olmadı, güzelim projelerim çöp oldu.

Bahadır hocamın sitede yayınladığı mix videoları var, onları biraz kurcala, internette interaktif türkçe cubase eğitimleri var ben ondan almıştım çok faydasını gördüm ve şu an cubase elim ayağım olmuş durumda, herşeyini biliyorum demek iddialı olur tabi ama işimi görecek her noktasında nasıl bir işlem yapabileceğimi biliyorum. Sen de muhtemelen bu şekilde geliştirebilirsin, karmaşık görünüyor ama zamanla alışıyorsun Cubase'in arayüzüne...

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

nacib
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 15 time
Been thanked: 28 time
İletişim:

Cubase dersi verebilecek

Mesaj gönderen nacib »

[QUOTE=srv999;14449]Merhaba,

İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Hafta sonları ücretsiz ders verebilecek gönüllü hocalar arıyorum.
Cubase 5 kurdum ve çeşitli vst yükledim. Şimdi bunları nasıl kullanacağımı anlatacak hocalara ihtiyaç duyuyorum.
Kim ne kadar anlatabilirse benim için yeterlidir. Zamanla da kendimi geliştirmek istiyorum.[/QUOTE]

Ücretsiz cubase dersleri :

Yatırımı öncelikle müzikal bilgi gelişiminize yapınız, yoksa cubase size bakar siz de Cubase.
Siz de benim gibi yapınız. Bu sitede kalıp, demoları ve deneyimli arkadaşların sohbetlerini izleyiniz. Ben halen öğrenmekteyim. Umarım siz de öğrenir ve gelişirsiniz.

Kod: Tümünü seç

Güzel Günler.....
tugsah

Cubase dersi verebilecek

Mesaj gönderen tugsah »

Merhaba, gönüllü hoca bulursan bizi de bilgilendirebilir misin ? :D

human

Cubase dersi verebilecek

Mesaj gönderen human »

cubase hakkında takıldığınız yerlerde yardımcı olabilirim ...

“Özel Müzik Dersi İlanları” sayfasına dön