Studio One Kullanım.

batuhan_yalcin

Studio One Kullanım.

Mesaj gönderen batuhan_yalcin »

Herkeze selamlar.Bu siteyi bulduğum için çok memnunum özellikle benim gibi yeni başlayan arkadaşlar için çok önemli bir site olduğunu düşünüyorum.Başka bir konuda ses kartı ile ilgili konu açıp kararımı vermiştim. Presonus paketi sipariş verdim.Yanında gelen studio one artits yerine şuan malum yerlerden tam sürümünü indiriyorum.Lakin sorun şu ki programı öğrenebileceğim bi eğitim seti maalesef ki yok.Tabi programda zaman geçirip öğrenilebilir ama en azından bi yol çizmem gerek.Bu nedenle tam olarak ne önerirsiniz.Yabancı dilim maalesef ki yok.Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyorum...

korg35
Yeni Üye
Yeni Üye

Studio One Kullanım.

Mesaj gönderen korg35 »

Malasef bu konularda türkçe kaynak yok denecek kadar az.Türkçe olarak youtubeda da "mixyap" kanalına göz atabilirsiniz.Programa biraz ısındıktan sonra ingilizceniz olmasa bile yabancı kaynaklar size yardımcı olucaktır.
https://www.youtube.com/user/HomeStudioCorner/videos "özellikle eski videoları studioonea yeni başlayanlar için ideal
https://www.youtube.com/channel/UCK0pIT ... UXA/videos bu kanalda iyidir.
Youtube da araştırırsanız daha çok kaynak bulabilirsiniz.

ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 time

Studio One Kullanım.

Mesaj gönderen ugur86 »

Studio one oldukça pratik bir program, farklı daw'lardan geçenler için de kısayollar bölümünden bütün komutları logic-cubase-pro tools kullanır gibi uyarlayabiliyorsunuz. arkadaşların yukarıda yazdığı youtube kanalından yararlanabilirsiniz, güzel tipsler var.

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

batuhan_yalcin

Studio One Kullanım.

Mesaj gönderen batuhan_yalcin »

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Geç cevap verdiğim için site yetkililerinden özür diliyorum.

CirkinReis
Yeni Üye
Yeni Üye

Studio One Kullanım.

Mesaj gönderen CirkinReis »

[QUOTE=batuhan_yalcin;41022]Herkeze selamlar.Bu siteyi bulduğum için çok memnunum özellikle benim gibi yeni başlayan arkadaşlar için çok önemli bir site olduğunu düşünüyorum.Başka bir konuda ses kartı ile ilgili konu açıp kararımı vermiştim. Presonus paketi sipariş verdim.Yanında gelen studio one artits yerine şuan malum yerlerden tam sürümünü indiriyorum.Lakin sorun şu ki programı öğrenebileceğim bi eğitim seti maalesef ki yok.Tabi programda zaman geçirip öğrenilebilir ama en azından bi yol çizmem gerek.Bu nedenle tam olarak ne önerirsiniz.Yabancı dilim maalesef ki yok.Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyorum...[/QUOTE]

Merhabalar hocam presonus paketinden memnunmusun ?

KurzweiL 40a / BehringeR Hpx4000
MasterWorK C4000

“Studio One” sayfasına dön