Müzik market sitesi önerisi

turandurna07

Mesaj gönderen turandurna07 »

Arkadaslar antalyada oturuyorum burada muzik aletleri selekler carsi diye bi yerde satiliyo yaklasik 15 dukkan var gelgelelim sorunuma focusrite 2i2 urununu almak icin parami hazirladim ve tum dukkanlari gezdim kimi zuhal kimi compelle anlasmali urunu hic bi dukkanda bulamadim internetten akalinla konustum ellerinde kalmamis 1 aya gelir diyorlar ve beni antalyadaki subelerine yonlendirdi oraya sorun diye falan filan derken elde var 0 alamadim urunu :)
İnternetten alabilcegim bi site onerebilirmisiniz guvenilir cok tesekkurler :)
Cok yardimci olursunuz :)

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Cubase Elements 9
Has thanked: 14 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

Mesaj gönderen EsbaB »

Bir sorun diye linkler vereyim
1.Link

2.Link

3.Link

Son Link

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 http://www.abdulcelil.com
...----Herşeyin bir Sebebi Var----...
al2
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen al2 »

[QUOTE=ESBAB;18969]Bir sorun diye linkler vereyim
1.Link

2.Link

3.Link

Son Link[/QUOTE]

Şöyle bir baktımda linklere bu kadar fiyat farkına pes doğrusu başka bişey diyemiyorum..

http://soundcloud.com/al2yxl
Kara Deryalarda Bir Fenersin

turandurna07

Tesekkurler goz attim sitelere aysmuzik uygun geldi diger yerlerde bariz fiyt farki var on planda :)

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

tezcankoray
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Studio One 4.5
Has thanked: 32 time
Been thanked: 16 time
İletişim:

Mesaj gönderen tezcankoray »

Hocam muzikborsasi.com sitesine de bir göz atın derim. Burada da uygun fiyatlar olabiliyor. Aynı şekilde güvenilir bir sitedir.

Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
Instagram: https://www.instagram.com/tezcan.koray/
ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 time

Mesaj gönderen ugur86 »

Akalın sitesindeki stokları bence güncellemiyor. 2i2 burada aynı gün kargo diyor, arayıp stok sorunca da 1 ay içinde gelir diyor. Sormadan karttan çektirsek ne olacak bu şekilde, yok yere limitimiz işgal edilecek (taksitli çekimler taksitle geri yansıyor) ya da 1 ay ürün bekleyeceğiz. E o zaman thomann'dan almaktan ne farkı kaldı ki bu işin :) Bu arada mydukkan işini çok sağlam yapan bir firma, bugüne kadar birçok alışveriş yaptım, en ufak bir sorun yaşamadım. Aynı şekilde Dodiyez.com da öyle, sahibi Gökay bey çok ilgili ve mesajlara dahi jet hızıyla dönüş yapıyor, aracılığı sayesinde hem Rode'u hem de Rme'yi baya uyguna almıştım.

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Bestematik »

Ben alışveriş yaparken asla telefon ile stok sormadan alım yapmıyorum..My dükkan çok güvenilir..Ama % 90 ürünü dışardan temin edip satıyor..Kendi stoklarında bulunan ürünler genelde kapıda ödemeli olarak sipariş verip ürünü teslim almayan ( ki bunun nedenini hala bilmiyorum ) insanlardan gelenler...My dukkan hepsiburada.com gibi çalışıyor sanırım..Bu nedenle akalında yoksa my dükkanında kendi stoğunda yoksa ve temin edilecek ibaresi varsa arayıp üstüne basa basa sorun ne zaman göndereceksiniz diye..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
Vbaran
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Vbaran »

Müzik ekipmanları adına eğer imkan varsa, Almanya'dan alıp getirebilecek bir yakınınız varsa en iyi alternatif MüsicStore'du. Ta ki Euro başını alıp gidene kadar. Ben mikrofon ve pre-ampımı oradan getirtmiştim, buradakinin neredeyse yarı fiyatına.

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X - Zoom UAC-8 - Rode M3 Condencer - Vovox - Yamaha HS5 - Nektar İmpact LX88+
Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Hocam baya bir inceledimde, o kadar fark yok..Hatta bazı birçok üründe akalın compel ve bl müzükle hemen hemen aynı seviyede..Mesela elysia xpressor musicstore da 3300 TL, akalında yine aynı fiyata alabilirsin..Golden Age ürünlerinin fiyatları BL müzikten 150-200 lira daha aşağı..Uad ürünleri compel den birkaç yüz lira aşağı..Ha belli ekipmanlarda biraz fark var ama onlarda Türkiye de olmadığı için referans noktası yok emin değilim..Yani thomann dan hiç fark yok..Sen hangi ürün veya ürünleri yarı fiyatına gördün..

Birçok üründe bizim firmalar yaptıkları iskontolarla baya yaklaştılar aslında..Babam geçen hafta Avustralya ya gitti 2 ay kadar kalıp gelecek..Ona orada birkaç mağaza ismi söyledim..Bazı ekipmanların ismini verdim..Dün aradı mağazadan..Fiyatları Türkiye nin aynısı..
Belki Amerika biraz daha uygun olabilir...Onun dışında ebay de Avustralya da olupta uygun ekipman satan birilerine rastlarsanız bana bir haber ederseniz sevinirim..
Hazır ailem ordayken uygun birşey olursa getirteyim..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 8 time
Been thanked: 19 time

Mesaj gönderen Tanerongunyzb »

Arkadaşlar satış stok konusunda en iyi Compel, bir ürün yoksa ellerinde stok ile bilgisayar sistemleri ile uyumlu olduğu için asla yanlış olmuyor, birde satış sonrası servis gerçekten çok iyi, akalın ise iyi niyet ama malesef kendi sattıkları ürünlerden bir haberler, motunun yeni ses kartını ve daha bir kaç şey için bir iki kez telefon ettim, sanki kahve falına bakıyorlar, üç vakte kadar gelecekmiş, hala zaman veremiyorlar, satış sonrası destekte Compelde çok iyi, ses kartımdan mı mîkrofondan mı belli olmayan bir sorunum vardı, hemen çözdüler, kısacası benim gözlemlerim ve yaşadıklarıma göre Compel profesyonel akalın amator bir zihniyetle il yapıyorlar, benim tercihim hep Compel oldu hiçde pişman olmadım, benimle her gittiğimde 40 yıllık dostlarıymış gibi ilgilenen Compel çalışanlarınada ayrıca teşekkür ederim.

turandurna07

teşekkürler

turandurna07

[QUOTE=ChordSolo;18980]Scarlett 2i2 - Focusrite - Usb - AKALIN MÜZİK ELEKTRONİK - Profesyonel Müzik Yazılım, Donanım ve Stüdyo Ekipmanları, Stüdyo Monitorler, MIDI ***board ve Ses Kartları

MyDukkan.com :: Focusrite Scarlett 2i2 :: Ses Kartı

her ikisi de son derece sağlam sitelerdir.Kendimiz ve üyelerimizin sıklıkla alışveriş yaptığı sitelerdir, sorun çıkmaz...

Ch.[/QUOTE]

akalınla görüştüm ellerinde 2i2 yokmus kesin bi tarih veremediler 20 gün 1 ay belkide daha sonra gelir diyolar

turandurna07

arkadaşlar nerdeyse 600 tl param oldu birktire biriktire :) bi ses kartı alıcam (0 olarak) antalyada hiç bi yerde bulamıyorum gittiğim tüm magazlar ellerinde ne varsa onu gösteriyo bu daha iyi diye ama kararım tabiki focusrite 2i2 den yana param var alamıyorum resmen :) akalında 2i2 modeli yok ne zaman gelecegi belli değil compel ve zuhal müzik satmıyor anlaşmaları yok focusrite la zuhal sadece 2 ürünü var.Akalına sorup sonuç alamayınca mydukkanda da böle bi tepkiyle karşılasacagımı dusundugum için sorma fırsatım olmadı neredeyse akalında 2i4 ü alıcam valla o seviyeye geldim bi yardım edin lütfen

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

[QUOTE=turandurna07;19164]arkadaşlar nerdeyse 600 tl param oldu birktire biriktire :) bi ses kartı alıcam (0 olarak) antalyada hiç bi yerde bulamıyorum gittiğim tüm magazlar ellerinde ne varsa onu gösteriyo bu daha iyi diye ama kararım tabiki focusrite 2i2 den yana param var alamıyorum resmen :) akalında 2i2 modeli yok ne zaman gelecegi belli değil compel ve zuhal müzik satmıyor anlaşmaları yok focusrite la zuhal sadece 2 ürünü var.Akalına sorup sonuç alamayınca mydukkanda da böle bi tepkiyle karşılasacagımı dusundugum için sorma fırsatım olmadı neredeyse akalında 2i4 ü alıcam valla o seviyeye geldim bi yardım edin lütfen[/QUOTE]

Focusrite Scarlett 2i2 Ses Kartı - Zuhal Müzik

Hocam burada var..Stüdyo bölümüne bağlan..Zafer bey ile görüş..Nakit ödersen 400 civarına verir..Ben focal leri buradan almıştım..Zafer bey iyi bir arkadaş..

“Yurtiçi” sayfasına dön