Sanalpazar.com Ödeme Aktarma Sorunları

ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 time

Mesaj gönderen ugur86 »

Değerli arkadaşlar, sanalpazar.com ve bağlı bulunduğu gold grubu iflas ertelemesi talebi yaptığı için alışveriş yapmanız çok risklidir, geçen ayın 19'unda bir ürün satmıştım parası bugün, yani tam 1 ay 10 gün sonra hesabıma ulaştı. Bu süreçte sanalpazar.com'u mağdur olmamanız ve karşınızdakini mağdur etmemeniz için tercih etmeyin, benden söylemesi...

detaylar için alıntıdır:
https://forum.shiftdelete.net/threads/g ... ti.445982/

En son ugur86 tarafından 30 Mar 2016, 07:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 13 time
Been thanked: 21 time

Mesaj gönderen Seyit ÖZTÜRK »

Uğur bu bilgiyi paylaştığında sanalpazardan ürün satmıştım. Sanalpazar henüz ödeme yapmadı.

SanalPazar
30/03/2016 00:03:08

Kod: Tümünü seç

Sayın Seyit ÖZTÜRK,

Yapılan incelemelerde herhangi bir sorun olmadığı görülmektedir. İşleminize olağan süreçte yön verileceğini bilginize sunarız.

Saygılarımızla,
SanalPazar

SanalPazar
06/04/2016 00:05:38

Sayın Seyit ÖZTÜRK,

Finans departmanımız ürün bedeli aktarımı işlemlerinin düzenlenmesi doğrultusundaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Bu süreçte yaşanan gecikmelerden dolayı tarafınızdan tekrar özür dileriz.

Saygılarımızla,
SanalPazar

ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ugur86 »

Hocam para bir şekilde yatar ama gecikir diye düşünüyorum, benim sattığım harddiskin ücreti tam 1 ay sonra ulaştı, o parayı unutmuştum bile süpriz oldu yatınca :)

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye

SanalPazar
07/04/2016 00:07:22

Sayın Seyit ÖZTÜRK,

Sizlere net bir zaman verebilmemiz maalesef mümkün olmamaktadır. Ancak tamamlanan işleminize ait para transferi mümkün olan en kısa sürede sağlanacaktır

Saygılarımızla,
SanalPazar

Ödeme konusunda defalarca net tarih istedim. En sonunda gönderdikleri mesaj.

Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sanalpazardaki ödeme gecikmesi kayyum atanması sonucu banka hesaplarının kontrolünden kaynaklanıyor. Halen güvenilir bir site. Ödeme gecikmesi bankalardan kaynaklı. Siteyle alakalı değil.

ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ugur86 »

[QUOTE=Seyit ÖZTÜRK;38158]Sanalpazardaki ödeme gecikmesi kayyum atanması sonucu banka hesaplarının kontrolünden kaynaklanıyor. Halen güvenilir bir site. Ödeme gecikmesi bankalardan kaynaklı. Siteyle alakalı değil.[/QUOTE]

Hocam şahsen sattığım bir ürünün ücretini çok geç almak istemem, çünkü neticede farklı bir ürün almak için satıyorum, alacağım kişi beni 1 ay beklemeyeceğine göre halen tercih edilebilirliği tartışmalıdır benim gözümde...

Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye

[QUOTE=ugur86;38162]Hocam şahsen sattığım bir ürünün ücretini çok geç almak istemem, çünkü neticede farklı bir ürün almak için satıyorum, alacağım kişi beni 1 ay beklemeyeceğine göre halen tercih edilebilirliği tartışmalıdır benim gözümde...[/QUOTE]

Uğur haklısın. Bu arada halen para yatmadı. Son gelişmeyi bildiririm.

“Yurtiçi” sayfasına dön