ETHNAUDIO Instruments

denizbb

ETHNAUDIO Instruments

Mesaj gönderen denizbb »

Türkler tarafından geliştirilmiş. Ben çok başarılı buldum.

https://www.youtube.com/watch?v=BlmMtVpZWU8

http://www.ethnaudio.com/about-us/

Bence profesyonel amaçlı her stüdyoda bulunması gereken bir ürün.

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 8 time
Been thanked: 19 time

ETHNAUDIO Instruments

Mesaj gönderen Tanerongunyzb »

Sevgili arkadaşlar, ne kadar acı ki türklerin enstrumanını en iyi simule eden software Ancient Era Persia isimli bir yabancı yazılım. İçinde bağlama, ud, tambur, keman, klarnet, ney, mey ve percusion bölümleri var. İnternetten videolarını bulup izleyebilirsiniz. Ben aldım ve kullanıyorum. Gerçekten çok güzel bir enstruman sample. Ayrıca east west firmasının ra ve silk isimli içerisinde türkçe seslerin olduğu iki ses bankası var. Merak eden varsa yakın zamanda tanıtım videosu çekebilirim. Bu firmalarla görüştükten sonra bayağı bir indirimde yapıyorlar. Ben bunları %40 a varan öğretmen/öğrenci indirimi ile aldım. Yanlız eastwest firmasının ürünleri ilok ile çalışır. Arkadaşımızın dediği Ethaudio biliyorum, deneme amaçlı kullandım. Malesef bunların yanında sesleri çok yapay kalıyor. Ayrıca bu bahsettiğim ses kütüphanelerinin içinde türkçe komalı hazırlanmış çalım teknikleride var. Tavsiye ederim.

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Cubase Elements 9
Has thanked: 14 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

ETHNAUDIO Instruments

Mesaj gönderen EsbaB »

[QUOTE=Tanerongunyzb;46772]Sevgili arkadaşlar, ne kadar acı ki türklerin enstrumanını en iyi simule eden software Ancient Era Persia isimli bir yabancı yazılım. İçinde bağlama, ud, tambur, keman, klarnet, ney, mey ve percusion bölümleri var. İnternetten videolarını bulup izleyebilirsiniz. Ben aldım ve kullanıyorum. Gerçekten çok güzel bir enstruman sample. Ayrıca east west firmasının ra ve silk isimli içerisinde türkçe seslerin olduğu iki ses bankası var. Merak eden varsa yakın zamanda tanıtım videosu çekebilirim. Bu firmalarla görüştükten sonra bayağı bir indirimde yapıyorlar. Ben bunları %40 a varan öğretmen/öğrenci indirimi ile aldım. Yanlız eastwest firmasının ürünleri ilok ile çalışır. Arkadaşımızın dediği Ethaudio biliyorum, deneme amaçlı kullandım. Malesef bunların yanında sesleri çok yapay kalıyor. Ayrıca bu bahsettiğim ses kütüphanelerinin içinde türkçe komalı hazırlanmış çalım teknikleride var. Tavsiye ederim.[/QUOTE]Hocam seslerin tanıtımı hakkında fikirlerinizi içeren bir video hemde indirimden istifade etmek için gereken prosedürü anlatabilirseniz sevinirim.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 http://www.abdulcelil.com
...----Herşeyin bir Sebebi Var----...
isbilmez

ETHNAUDIO Instruments

Mesaj gönderen isbilmez »

ethnaudio'nun multi meyi, klarneti ve kanun, ud, keman multisi güzel. tek başına udu, kanunu veya kemanı kullanırsanız basit kalıyor. mey ve klarnet için tercih edilebilir. bağlamaları, kemençeleri vs. çok basit olmuş. yukarıdaki arkadaşa katılıyorum Era çok daha iyi bir tercih olacaktır.

“Instruments Plug-Ins Tanıtımları” sayfasına dön