Hangi ses kartını seçmeliyim ?

Home Studiolarda Kullandığımız Ekipman ve Software Hakkında Herşey...

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

bence iyi bir başlangıç paketi...uygun fiyat yakaladıysan kaçırma...

Ch.

ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 time

Mesaj gönderen ugur86 »

[QUOTE=vcdemir87;15076]aslında ses kartı olarak gözüme kestirdim kendisini burdaki fiyatlarına baktıktan sonra amerikada böle bi paketi 250 dolardan görünce gözüm döndü :) ondan almayı düşündüm mikrofonu belki de hiç kullanmayacağım :) ama kulaklığa ihtiyaç var tabiki 100 doları sadece kulaklığa harcamıs gibi olcam oda 210 tl civarına tekabül ediyor.kendim gidip bakma şansım olmadıgı için birazda mecburum aslında .[/QUOTE]

Dostum bu setle ilgili Bora Uslusoy inceleme yayınladı ve kulaklığın gayet iyi olduğunu belirtiyordu. Zaten bi akg bi beyerdynamic olmasını bekleyemezsin sonuçta setin fiyatından daha pahalı kulaklıklar var :) Mixi de kulaklıktan yapamayacağına göre kulaklığa bence extradan para vermek anlamsız olacaktır. Ağırlıklı olarak audio kayıtlar almayacağın için de çok çok mükemmel mikrofona gerek yok, bu setteki mikrofon da kötü değil youtube'da örnek kayıtlar dinledim çoğu giriş seviyesi mikrofondan iyi. Bi kere Focusrite'ın kalitesi ortada, Neve gibi bi duayenin imazsını taşıyor, disidesign'ın konsollarını bile onlar üretmiş geçenlerde denk geldim şok oldum :) Kesinlikle emnun kalacağına eminim tereddüt etmene gerek yok, 2i2 benim önceki kartımdı ve fiyatının çok çok üstünde işler yapıyor...

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

“Ev Stüdyosu Donanım” sayfasına dön