Antelope Audio Discrete 4 (hakkında görüşleriniz)

özkan

Mesaj gönderen özkan »

Evet biliyorum. Ah şu euro 5.41 olmazsa her istediğimizi alırdık :(

averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 5 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=özkan;46684]Evet biliyorum. Ah şu euro 5.41 olmazsa her istediğimizi alırdık :([/QUOTE]

:) Maalesef öyle Özkan

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.
ozgur_d
Been thanked: 1 time

Mesaj gönderen ozgur_d »

merhaba
antelope audio beğendiğim firmalardan birtanesi discrete 4 sanırım 4 kanalda en fazla 8 adet eklenti açmaya izin veriyor premium paket alırsanız gucunuz 2ye katlanarak 16 eklentiye kadar cıkabiliyor preamp,conv kalitesi olarakda zaten en basta yazdıgınz modellerin daha üzerinde bir kalite sunar ama siz 4 kanal daha uygun bir bütce ve kalite ararsanız audient id44 yakında ülkemize gelir göz atmanızı tavsiye ederim.

özkan

Mesaj gönderen özkan »

[QUOTE=ozgur_d;46771]merhaba
antelope audio beğendiğim firmalardan birtanesi discrete 4 sanırım 4 kanalda en fazla 8 adet eklenti açmaya izin veriyor premium paket alırsanız gucunuz 2ye katlanarak 16 eklentiye kadar cıkabiliyor preamp,conv kalitesi olarakda zaten en basta yazdıgınz modellerin daha üzerinde bir kalite sunar ama siz 4 kanal daha uygun bir bütce ve kalite ararsanız audient id44 yakında ülkemize gelir göz atmanızı tavsiye ederim.[/QUOTE]

Selam özgür. 4 kanalda en fazla 8 eklenti açma konusuna biraz daha açıklık getirebilir misin? (canlı kayıt esnasında kayıt alınan kanala plugin eklemekse mesele, zaten kayıt anında plugin eklemiyorum)

Asıl merak ettiğim, RME yi çok seviyorum. Onun kalite ve sound'unu bulabilir miyim? Aslında bir RME UFX alabilecek bütçem olsa hiç bakmam diğer markalara. Ucuz yollu RME tınısı arıyorum aslında :)

Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

[QUOTE=özkan;46789]Asıl merak ettiğim, RME yi çok seviyorum. Onun kalite ve sound'unu bulabilir miyim? Aslında bir RME UFX alabilecek bütçem olsa hiç bakmam diğer markalara. Ucuz yollu RME tınısı arıyorum aslında :)[/QUOTE]

Ben ilanın sahibini tanımıyorum. Eğer bu cihazı 5000-5300.-TL'lere bitirebilirsen ( düzgün bir cihaz ise ) hiç kaçırma bence. Benim UFX'i iki sene önce sattığım arkadaş yakın zamanda Kanada'ya yerleşti. Kanada'ya giderken stüdyosundan sadece UFX'i yanında götürdü. Anla yani. :)

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci- ... 0961/detay

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
ozgur_d
Been thanked: 1 time

Mesaj gönderen ozgur_d »

[QUOTE=özkan;46789]Selam özgür. 4 kanalda en fazla 8 eklenti açma konusuna biraz daha açıklık getirebilir misin? (canlı kayıt esnasında kayıt alınan kanala plugin eklemekse mesele, zaten kayıt anında plugin eklemiyorum)

Asıl merak ettiğim, RME yi çok seviyorum. Onun kalite ve sound'unu bulabilir miyim? Aslında bir RME UFX alabilecek bütçem olsa hiç bakmam diğer markalara. Ucuz yollu RME tınısı arıyorum aslında :)[/QUOTE]

merhaba kayıt esnasında değilde mix esnasında kullanmak istersen analog cihaz mantıgıyla routing yapman cihaza yonlendirmen lazım 2 farklı paket seceneği var premium paket alırsan gucunu 2ye cıkarırsın FPGA efektleri. Paralel islem yapiyor tipki analog harici cihaz gibi anlayacagin. UAD kendi islemcisini kullaniyor, yazilim pluginleri, seri islem yapiyor. ama FPGA özel bir cip.
Belirttiğim gibi preamp ve converter acısından belirtilen kartların üzerinde
rme sevilmesinin büyük etkenleride stabil çalısır yıllar gecsede sürücü desteği vardır.

“Ses Kartları” sayfasına dön