Akai Advance Midi Kyboard

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 8 time
Been thanked: 19 time

Mesaj gönderen Tanerongunyzb »

Arkadaşlar, uzun süredir konulara yazamıyordum iş yoğunluğundan, kusura bakmayın. Size Nisan ayında çıkacak bir midi klavyeden bahsetmek istiyorum, akai firması sonunda özlediğimiz midi klavyeyi yapmış, hangi vst yada yazılımı kullanırsanız kullanın tam uyum sağlıyormuş bu midi klavye üzerindeki yazılım sayesinde. Vst kullananların bugüne kadar kullanamadığı bir özellikli midi klavyelerde. Özetle bu şu demek ki mouse tarih olacak, neredeyse tüm kontrolleri klavye üzerindeki tuşlar ve düğmeler sayesinde yapacağız. Nisan ayı gibi çıkacakmış, Zühal Müzikte Muzik direktörü olarak çalışan bir dostum fuarda bizzat seyretmiş klavyenin tanıtımını, çok methetti, bende sabırsızlıkla bekliyorum, çok yeni bir ürün olduğu için fazla tanıtım videosu yok, çok kısa olarak yapılan tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyorum.Advance

MoNoTeist
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoNoTeist »

Ekipman degisikligi dusuncelerinin yogun oldugu bir donemde haydi bir degisiklik daha :)

Bir ara yeni bir klavye almayi dusunuyordum ama fiyatini merak ettim simdi. Tabandan degil, tavandan baslarlar herhalde.

[align=center]İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe[/align]

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Bestematik »

Taner kardeşim çok seksi duruyor valla..Çıkar çıkmaz edinmek lazım..Severim böyle alengirli aletleri :)

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

“Midi Klavyeler” sayfasına dön