Hayat Güzeldir Proje Dosyası

Bu bölümde Cubase,Nuendo v.b projelerinizin paylaşımı yapılacaktır...

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

enym
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen enym »

Şikayetçiyim, bu proje dosyasını ben kendi makinamda açınca mixerimi bozdu !!! Koca ekranda sadece tek kanal gözüküyor....
Neyse ki baştan bir proje açınca düzeldi.. Ama senin projeni inceleyemedim..

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

Abi missed plug in ve vst ler olabilir...bluetube,brainworks plug inlerine sıkça kullanırım.projedeki vst leri hatırlayamadım lakin...
Mixer ise senin kıytırık Cubase7 den olabilir...(kavga çıkarmak amacıyla yazılmış fuzuli satır):aaa::duel::cool:

En son Cho®dSolo tarafından 09 Ara 2013, 15:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
DreamSongs
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DreamSongs »

[QUOTE=enym;11201]Şikayetçiyim, bu proje dosyasını ben kendi makinamda açınca mixerimi bozdu !!! Koca ekranda sadece tek kanal gözüküyor....
Neyse ki baştan bir proje açınca düzeldi.. Ama senin projeni inceleyemedim..[/QUOTE]

Ertan abi bu mesajı yazınca benim jeton düştü :s20:

Bir tane proje dosyası paylaştım bir iki gün önce... Bu Gece Son diye ... İyi de benim gariban bilgisayar mevta olmasın diye export ettiğim kanalları çok kullanan biriyim ben :( özellikle ne işlemler yapıldığını gösteren yeni proje dosyaları asmak şart oldu bana :confused2:

[align=center][SIGPIC][/SIGPIC][/align]

enym
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen enym »

[QUOTE=ChordSolo;11203]Abi missed plug in ve vst ler olabilir...bluetube,brainworks plug inlerine sıkça kullanırım.projedeki vst leri hatırlayamadım lakin...
Mixer ise senin kıytırık Cubase7 den olabilir...(kavga çıkarmak amacıyla yazılmış fuzuli satır):aaa::duel::cool:[/QUOTE]

İki saattir Cubase 7 buçuk oldu.. :) Kavga biraz daha heyecanlı olacak sanırım :)
İyice bir kurcalayayım da artı ve eksilerini yazarım..

Bhai

Mesaj gönderen Bhai »

E.pianolar ve strings:Sample Tank2

Gitarlar:Real Guitar&Virtual Guitar E. Edition

Trombon:East West Quantum Leap

Sax:Yamaha Psr S900 Sound Styles

İzotope Ozone4, Blue Tube Efektörleri...

tezcankoray
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Studio One 4.5
Has thanked: 32 time
Been thanked: 16 time
İletişim:

Mesaj gönderen tezcankoray »

[QUOTE=Bhai;22546]E.pianolar ve strings:Sample Tank2

Gitarlar:Real Guitar&Virtual Guitar E. Edition

Trombon:East West Quantum Leap

Sax:Yamaha Psr S900 Sound Styles

İzotope Ozone4, Blue Tube Efektörleri...[/QUOTE]

Bu da son günlerde moda oldu.

Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
Instagram: https://www.instagram.com/tezcan.koray/
MoNoTeist
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoNoTeist »

[QUOTE=tezcankoray;22547]Bu da son günlerde moda oldu.[/QUOTE]

Mesaji gordum ama Bahadir Hocam'in eski mesajlari arasinda "projedeki vst leri hatırlayamadım lakin..." sozune rastladim. Sanmiyorum ama acaba arkadas bu konuda mi yardimci olmak istedi diye dusundum. :)

Bu arada bu olay bence bir BOT araciligi ile yapiliyor. Yani faruma garezi olan biri bunu yapiyor olsa, bir hesap acip rastgele bir mesaji kopyala yapistir yapmaz. Yapacaksa tek hesap uzerinden banlanana kadar rahatsiz eder. Bu tarz uygulamalar mevcut. Kategori ayirmadan, buldugu tum forumlara otomatik uyelik yapabiliyorlar. Bu da o tarz bir durum sanirim.

Ben haksiz isem ve bunu yapan bir insan evladi ise "zeka yasini" ogrenmek isterim acikcasi. Hangi yas araligina hitap eden bir hareket acaba...

Bu arada, ilk cumlemdeki gibi Bahadir Hocam'in hatirlayamadigi VST leri hatirlatmak amaciyla yazilmis bir mesaj ise bu sozler elbette ki ona degil.. Onu da [MENTION=1]ChordSolo[/MENTION] Hocam anlar zaten...:)

En son MoNoTeist tarafından 12 Oca 2015, 14:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

[align=center]İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe[/align]

tezcankoray
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Studio One 4.5
Has thanked: 32 time
Been thanked: 16 time
İletişim:

Mesaj gönderen tezcankoray »

[QUOTE=MoNoTeist;22548]Mesaji gordum ama Bahadir Hocam'in eski mesajlari arasinda "projedeki vst leri hatırlayamadım lakin..." sozune rastladim. Sanmiyorum ama acaba arkadas bu konuda mi yardimci olmak istedi diye dusundum. :)

Bu arada bu olay bence bir BOT araciligi ile yapiliyor. Yani faruma garezi olan biri bunu yapiyor olsa, bir hesap acip rastgele bir mesaji kopyala yapistir yapmaz. Yapacaksa tek hesap uzerinden banlanana kadar rahatsiz eder. Bu tarz uygulamalar mevcut. Kategori ayirmadan, buldugu tum forumlara otomatik uyelik yapabiliyorlar. Bu da o tarz bir durum sanirim.

Ben haksiz isem ve bunu yapan bir insan evladi ise "zeka yasini" ogrenmek isterim acikcasi. Hangi yas araligina hitap eden bir hareket acaba...

Bu arada, ilk cumlemdeki gibi Bahadir Hocam'in hatirlayamadigi VST leri hatirlatmak amaciyla yazilmis bir mesaj ise bu sozler elbette ki ona degil.. Onu da [MENTION=1]ChordSolo[/MENTION] Hocam anlar zaten...:)[/QUOTE]

Yok hocam, şahsi bir durum değil bu.

Dediğiniz gibi BOT tarzı birşey. Tek sefer yeni üyelik açılıyor, alakasız bir yerdeki mesaj, farklı bir konuya kopyalanıyor. Büyük ihtimal IP proxy tarzı birşey kullanılıyor, (Her ne kadar IP, Pakistan'a ait gibi görünse de bence öyle değil).

Herhangi bir çözümü de yok, kullanıcıyı engellesen; zaten sürekli yeni kullanıcı ile yapılıyor.
[MENTION=1]ChordSolo[/MENTION] hocam konuyla ilgili PM atıyorum şimdi.

En son tezcankoray tarafından 12 Oca 2015, 14:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
Instagram: https://www.instagram.com/tezcan.koray/

“Proje Paylaşımları” sayfasına dön