Stüdyo Ortak Çalışma - Yaylı,nefesli

Bu bölümde Cubase,Nuendo v.b projelerinizin paylaşımı yapılacaktır...

fattik
İletişim:

Stüdyo Ortak Çalışma - Yaylı,nefesli

Mesaj gönderen fattik »

Değerli Forumdaş arkadaşlarım ve çok değerli üstadlarım..

Daha önce forumda kendimi tanıtmış, çalışmalarımı siz değerli dostlarımla paylaşmış, yorumlarınızı almış ve sizlerle etkileşimde bulunmuştum.

Çalışmalarımda ve stüdyo kayıtlarında olmak istediğim yere gelememe rağmen, naçizane bir dinleyici kitlemin oluştuğunu söyleyebilirim. Eksik olmasın dinleyicilerim, artık kanalımdaki videolarımı milyonlarca kez dinlediler ve ben 15 yıldır verdiğim emeğin karşılığını "Türkiye'nin hemen yerinden dinleyici kazanmak" olarak aldım diyebilirim.

Yinelemek gerekirse
-kamu görevlisi bir vatandaş,
-iki çocuklu bir aile babası,
-gece 4 te kızarmış gözlerle stüdyodan çıkan bir kayıt elemanı,
-albüm için bestelerini derlemeye çalışan bir adam,
-sosyal medyada her daim var olmak adına çalışmalar
- VE çok sık olmasa da hep seçici davrandığım ama olmaktan hiç bıkmadığım SAHNE...

Tüm bunlar devam ederken profesyonel şekilde albüm yapmanın pahalılığı, zaman ayıramama gibi nedenlerden ötürü yıllardır eserlerimi kendi stüdyomda seslendirmekteyim. Zor mu.. Çok zor..
Ama "sahne tozunu yuttunmu ayrılamazsın" derler ya, bence stüdyo da öyle.. Bir girdin mi içine çıkman artık mümkün değil..

Behringer ve M-audioları aldığım dönemlerde gece uyuyamadığımı hatırlıyorum.. ve hâlâ stüdyoma girdiğimde , sahnedeki gibi heyecanlanıyorum. Binlerce kez şükürler olsun.

Siz değerli üstadlarımı çok yormadan şundan bahsetmek istiyorum. Her birimiz stüdyo ile uğraşıyoruz. Neden birbirimize bu konuda ticari destek olmayalım ki..
Yani ben bir albüm hazırlığı içinde neden forumda birilerinden enstrüman çalımları, bir diğerinden mix vs konularında yardım alamayayım ki.

Sayın [MENTION=2076]averen[/MENTION] hocamın bağlamasını dinlerken aklıma geldi. Mesaj yoluyla ulaştım, Konuştuk olurmu vs derken, kayıtları gönderdim sağolsun bir bağlama kaydı attı bana.. İŞTE BU diyip kalktım yerimden. Hem bağlama hem de gitar kayıtları vardı. Bundan sonraki işlerimizde çok sağolsun anlaştık ve artık kayıtlarıma kendisi güzel tezenesiyle destek verecek. Ücrette de hatrı sayılır bir indirim sağladı. Tekrar tekrar teşekkür ederim, çünkü bazı işlerin karşılığı gerçekten PARA ile ölçülemez.

Şimdi sizlerden yardım almak istediğim ORTAK ÇALIŞMA BAŞLIĞININ asıl konusu şu, eserlerime Yaylı (keman,çello) grubunda, nefesli (ney,mey, klarnet vs) grubunda destek verecek forumdaşlar aranmaktadır.

Umarım konuyu yanlış yerde açmamışımdır. Çok değerli üstadlarım ve arkadaşlarıma saygılarımı sunar hayırlı günler dilerim.

Fatih YEŞİLGÜL

Youtube Kanalım : https://www.youtube.com/user/fattik
Facebook : https://www.facebook.com/fatihyesilgul23
İnstagram: https://www.instagram.com/fatihyesilgull
Web: hrrp://fatihyesilgul.com
RME Babyace/ Yamaha Hs50m/ Art Pro MPA II (Mullard ve Tungsol)/ Bayerdinamic dt770 / Neuman Tlm 102 + Rode Nt5 matched pair/ M-audio 49 Oxgen /Roland EA 7 Aranger / i7-20Gb ram-120 Ssd +2 TB HDD

“Proje Paylaşımları” sayfasına dön