'Kişisel Sezen Aksu Tarihim'

Kilitli
nullsix

Mesaj gönderen nullsix »

'KİŞİSEL SEZEN AKSU TARİHİM'

Siz de kendi 'Sezen Aksu' tarihinizi Facebook'ta oluşturmak için hemen TIKLAYIN ve Sezen Aksu konserini en ön sırada izleme şansı yakalayın!

'Kişisel Sezen Aksu Tarihim' uygulamasıyla beraber Sezen Aksu şarkılarıyla geçen yıllarımız Facebook'ta anlamlı bir hikayeye dönüşüyor. Bu muhteşem deneyimi yaşayıp kendi Sezen Aksu tarihinizi arkadaşlarınızla paylaşmaya hazır mısınız? Üstelik ucunda bir de Sezen Aksu konserini davetli olarak izleme şansı var!

Hemen TIKLAYIN!
Kişisel Sezen Aksu Tarihim

Video :

Online bir aşk hikayesi. Söz & Müzik: Sezen Aksu - YouTube

DreamSongs
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DreamSongs »

Madem Sezen Aksu "Kişisel" konusu açılmış bende kişisel düşüncelerimi belirteyim.Sezen Aksu Türk müziğinde bana göre bir hiçtir.Sermaye-Sosyal Güç-Verilen ara gaz motivasyonu denklemiyle arabeskin otantik özentilerinde gezinen dünya görüşü ve siyasi söylemler hakkında hiç bir bilgisi/söyleyecek bir şeyi olmayan aşk ve ayrılık ikilisini rakı/beyaz peynir ikilisine dönüştürmeyi becerebilmiş bir şarkıcıdır.Mesela bu forumda da olmak üzere müzik zevkimiz ortak paydada buluşan bir çok dostumun,ağabeyimin hayranı oldukları grup ve müzisyenler hiç bir şekilde Sezen Aksu ile aynı projede yer almak istemezler.Hatta Sezen Aksu'nun "Beni Al Onu Alma" sözüne karşılık benden uzak, Allah'a yakın ol manasında "Onu Al Beni Alma" sözü meşhurdur(Moğollar)

Sayın nullsix,bu forum Cubase bilgi paylaşım forumudur.Sezen Aksu reklam köşesi değil...Forum içeriğine uygun paylaşımlarınız olacaksa başımızın üstüne ama lütfen böyle konularla ,heleki ilk mesajınızda böyle bir konuyla gelmeyin lütfen...

[align=center][SIGPIC][/SIGPIC][/align]

Kilitli

“Müzik Hakkında Genel” sayfasına dön