Pluton Audio Suite (MST Engineer Yavuz Yurtgüder)

Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 13 time
Been thanked: 21 time

Mesaj gönderen Seyit ÖZTÜRK »

İçerik silinmiştir.

En son Seyit ÖZTÜRK tarafından 15 May 2015, 04:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

[QUOTE=eser karaca;27744]Stüdyo sahibi ( pluton audio suite ) Yavuz Yurtgüder, ile 1 şarkımın "Life Texture" mastering çalışmasını yaptı, kendisiyle çalışmak gerçekten keyifli çok detaycı ve bilgili bir insan, üst seviye ekipmanlar ve özel seçim el yapımı comp+eq lar ve farklı ekipmanlara sahip. Ben yaptığı masteirng çalışmasından çok memnun kaldım, kendisi ülkemizdeki önemli mastering engineer lardan birisidir.[/QUOTE]

[QUOTE=Seyit ÖZTÜRK;27924]Eser;
Yavuz hakkında şunu söyleyebilirim.
Çok bilgili, aynı zaman da çok alçak gönüllü.
Bilgisini ben ne kadar bilgiliyim diye insanların gözüne sokmaz ve sorulması halinde kendine bir şey gizlemeden olduğu gibi aktarır.
Sadece Mastering değil bütün pro audio konularda üst düzey bilgili ve şaşırtıcı.
Yavuz a puan vermek ya da övmek bize düşmez.Kendisini sevdiğimiz için yazıyoruz.
İnsanlığı yeter.[/QUOTE]

Bahsettiğiniz Yavuz Bey ; eğer zamanında Müziktek'de "yavuzy" rumuzu ile yazışan arkadaşımız ise , söylediklerinize ben de sonuna kadar katılıyorum.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
yavuzy
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen yavuzy »

Eser, güzel yorumların için çok teşekkür ederim. Forumu yeni farkettim. (Seyit dostumuzdan gelen bir mesaj ile)
Teknik konularda sorular olursa vakit buldukça yanıtlamaya çalışırım.

Herkese selamlar & sevgiler,
Yavuz

Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

[QUOTE=yavuzy;28226]Eser, güzel yorumların için çok teşekkür ederim. Forumu yeni farkettim. (Seyit dostumuzdan gelen bir mesaj ile)
Teknik konularda sorular olursa vakit buldukça yanıtlamaya çalışırım.

Herkese selamlar & sevgiler,
Yavuz[/QUOTE]

Yavuz Bey ,

Forum'umuza hoş geldiniz. Sizin gibi değerli bir üstadı aramızda görmek , bizim için çok sevindirici. Ayrıca bu duruma vesile olduğu için Seyit dostumuza da çok teşekkürler.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

“Mastering” sayfasına dön