Herkese Merhaba

Herkese bir merhaba deyin...

leventt

Herkese Merhaba

Mesaj gönderen leventt »

Merhabalar. İsmim Levent. Siteden arkadaşım ve bu sitede üye olan By OK- Ömer Kadaifçioğlu'na facebook üzerinden gelen bir davet sonrası haberim oldu. Öncesinde de çoğumuzun üye olduğu müziktek'te idik. Kapanmasına çok üzülmüştüm ki bu sitenin varlığından haberdar olmamla birlikte kendi adıma mutlu oldum.

Müzikle profesyonel anlamda ilgilenmiyorum. Öncesinde çeşitli şarkılara yaptığım coverlar vardı. Daha sonra kendi bestelerimi yazmaya başladım ve müziktek üzerinden tanıştığım Ömer ile birlikte onları hayata geçirdik. O İzmir'de yaşıyor, ben Hatay'da. Ben ona yaptığım besteleri acapella olarak atıyorum. O kendi duygusunu da katıp aranjesini yapıp bana altyapıyı yolluyor. Ben vokalleri kaydedip ona yolluyorum. O mixliyor ve saire :D Biraz zor ve karışık bir süreç ama müziğin sınırsızlığı ve imkansızlığı mümkün hale getirmesi açısından örnek teşkil edecek bir durum.

Demo kliniğine de atarım birazdan yaptığımız çalışmaları.

Şimdilik yazacaklarım bu kadar. Sitenin yapılmasında emeği geçenlerin ellerine sağlık. Herkese sevgiler.

Levent Çam

En son leventt tarafından 27 Kas 2015, 12:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
tezcankoray
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Studio One 4.5
Has thanked: 32 time
Been thanked: 16 time
İletişim:

Herkese Merhaba

Mesaj gönderen tezcankoray »

Merhabalar,

Aileye hoşgeldiniz. K€yifli forumlar.

Tezcan

Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
Instagram: https://www.instagram.com/tezcan.koray/
Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Herkese Merhaba

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

Forum'a hoş geldiniz Levent kardeşim. Müziktek'den eski tanıdıkları burada da görmek iyi oluyor. Siz yanlış hatırlamıyorsam İskenderun'da yaşıyordunuz değil mi ?

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
leventt

Herkese Merhaba

Mesaj gönderen leventt »

Teşekkür ederim Tezcan ve Mehmet bey. Evet İskenderun'da yaşıyorum. Müziktek'ten ismine aşina olduğum çoğu kişiyi burda görmek de benim için çok güzel bir olay.

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Herkese Merhaba

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

Merhaba, foruma hoşgeldiniz...

By OK

Herkese Merhaba

Mesaj gönderen By OK »

Gördünmü bak dünya küçücük Levent abi :) hoş geldin foruma,ayrıca birlikte daha nice eserlere imza atacağız ;) he he,sevgilerle..

Signature by OK :cool:
gitarist1975
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Herkese Merhaba

Mesaj gönderen gitarist1975 »

Hosgeldiniz levent bey :)

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
Desktop i7 2600k-32gb ram

“Tanışma ve Kaynaşma” sayfasına dön