Acil Yardım Bekliyorum Arkadaşlar

ermanturkoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ermanturkoz »

Bir proje mix için elime ulaştırıldı..Ancak bölüm bölüm farklı stüdyolarda kayıtlar alınmış..Mesela gitarlar 32 bit 48 khz davullar 16 bit 44.1 khz bas gitarlar 24 bit 44.1 khz gibi..Ve ben kanalları studio one da import ettiğimde timing sorunları baş gösteriyor..Sizce ne yapmalıyım bu konuda?Bir de yeri gelmişken sormak istediğim bir soru daha var..Baştan sona 24 bit 48 khz kayıtları aldığımız bir projeyi cd formatı olan 16 bit 44.1 khz e nasıl çevirebiliriz?Direk export mixdown dediğimde ve 16 bit 44.1 i seçtiğimde çok kötü bir kayıt ortaya çıkıyor?Cızır cızır çalıyor vs..Cubase de bu problemi yaşamıyordum diye hatırlıyorum..Bunun studio one da yada genel olarak en doğru yolu nedir?Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim...

Murat Engin
Has thanked: 1 time
İletişim:

Mesaj gönderen Murat Engin »

Merhaba...http://www.voxengo.com/product/r8brain/ yahut türevi bir programla tüm kanalları aynı özellikte resample edin. Sonrasında çevirdiğiniz kanalları S1'e koyduğunuzda sorun çözülecektir diye tahmin etmekteyim.

En son Murat Engin tarafından 08 Ara 2015, 00:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ermanturkoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Çok teşekkür ederim.. Hemen deneyeceğim...

ermanturkoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

[QUOTE=Murat Engin;34916]Merhaba...http://www.voxengo.com/product/r8brain/ yahut türevi bir programla tüm kanalları aynı özellikte resample edin. Sonrasında çevirdiğiniz kanalları S1'e koyduğunuzda sorun çözülecektir diye tahmin etmekteyim.[/QUOTE]

Program gerçekten çok fazla işime yaradı..Çok teşekkür ederim...

“Studio One” sayfasına dön