Thomann den alisveris yapmak

turandurna07

Mesaj gönderen turandurna07 »

Merhaba arkadaslar oncelikle sunu belirtmek istiyorum gozlemledigim kadariyla mydukkanda bi urun ile thomann deki urunu kiyasladigim zaman fiyat darki bariz ortada urunu ornek veriyorum focusrite ses karti 2i2 130 € yaziyo sitede fiyati 100€ kalan 30 € kargo ucreti buaraya kadar sorun yok simdi ben bu siteden urunu alsam elime gecinceye kadar ideyecegim ucret sadece 130 € mu olur ? Boyleyse bariz fiyat farki soz konusu ! Gumruk odemesi filan yapiyormuyum ? Urunun elime gecinceye kadar takibini nasil yaparim ?
Cok tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

http://www.muzikteknolojileri.net/yurtd ... ildim.html

bu konuyu takip edin, ben yaptım bekliyorum...
Türkiye'ye alırken shipping de Türkiye yi seçince kendi vergilerini düşüyorlar.104 Euro+30 euro Kargo bedeli oluyor.Ancak Kargo teslimde aşağı yukarı 133-104 Euro: 29 Euro yu teslim alırken vergi ödüyorsunuz. Yani aşağı yukarı size maliyeti 133+30: 163 Euro oluyor...

turandurna07

Mesaj gönderen turandurna07 »

Tesekkuler cok yardimci oldu bilmek istedigimde o ek olarak odedigimiz 29 euroy du

ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 time

Mesaj gönderen ugur86 »

Ürün fiyatları yurtdışı ile 2-3 kat farketmedikten sonra küçük farklar için yurt dışından almanızı tavsiye etmem, neticede ayağının dibindeki garanti hizmetinden yararlanmak gibi bi avantajı var. Ama aradaki fark ciddi oranlara çıktığında yasal çerçevede elbette yurtdışından almak avantajlı oluyor.

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

“Yurtdışı” sayfasına dön