STUDİO ONE v3 Canlı yayında tanıtılıyor.

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Bestematik »

Yayında ses yok..Bendemi bir sorun var acaba.

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Sweetwater a düşmüş upgrade..Hu huuuu..10-15 güne compel e de düşer :)

PreSonus Studio One 3 Professional - Upgrade from Studio One Professional Version 1 or 2 | Sweetwater.com

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
okidoz
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 6 time
Been thanked: 7 time
İletişim:

Mesaj gönderen okidoz »

Çok güzel haber, korkarım alacağım :) , Acaba fiyat burada ne olur? Gene Türkiye' ye özel fiyat olurmu acaba?

[align=center]Müzik[/align]

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

[QUOTE=okidoz;28290]Çok güzel haber, korkarım alacağım :) , Acaba fiyat burada ne olur? Gene Türkiye' ye özel fiyat olurmu acaba?[/QUOTE]

Yurtdışı fiyatı S1 2 ile aynı..399 dolarTürkiye dede yine 500 TL yaparlar sanırım..Artık alın yani :)

acaluka
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen acaluka »

Hocam sizin tavsiyenizle Geçen ay Studio One V2 almıştım hatırlarsanız. Hayat ilk kez yüzüme güldü sanırım. 1 Nisan'dan sonra satın alanları mağdur etmemek için V3' e bedava upgrade hakkı tanımışlar. Sanırım tam zamanında aldım. Size bir kez daha sonsuz kere teşekkür ediyorum. Upgrade edip ilk izlenimlerimi burda paylaşıcam.

En son acaluka tarafından 21 May 2015, 01:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

[QUOTE=acaluka;28302]Hocam sizin tavsiyenizle Geçen ay Studio One V2 almıştım hatırlarsanız. Hayat ilk kez yüzüme güldü sanırım. 1 Nisan'dan sonra satın alanları mağdur etmemek için V3' e bedava upgrade hakkı tanımışlar. Sanırım tam zamanında aldım. Size bir kez daha sonsuz kere teşekkür ediyorum. Upgrade edip ilk izlenimlerimi burda paylaşıcam.[/QUOTE]

Eyvallah hocam..Dolaylıda olsa yardımcı olabilmeme sevindim..Ben 150 Usd cik bayılmak zorundayım :)

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Ben daha upgrade yapmadım..Artık yarın yaparım sanırım..Ama demosunu indirdim..İnceliyorum bakalım..Arayüz ün böyle The Dark Knight Rises :) gibi olması en çok isteğimdi şeydi o olmuş..
Mutlaka eksikler çıkacaktır ama sanırım üst üste patch atacaklardır..

acaluka
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen acaluka »

Hocam Dark arayüz benim de en sevdiğim şey. FL Studio ve Logic 'e hep özenmişimdir bu konuda. Artık bizim de Karanlık, siyah,gri arayüzümüz oldu. Bana şevk veriyor açıkçası.
Bu arada dip not olarak geçmekte fayda var. Upgrade yaptığımda V2 lisansı "My Products" listesinden ve ekranından silindi. Şu anda sadece V3 görünüyor. Ancak V2 yi çalıştırdığımda sıkıntı yok, lisanslı görünüyor. Program başlarda fazlaca hata barındırabilir. Bu nedenle herkesin Upgrade yapmadan önce V2 Setup dosyalarını bir yerde tutmasını tavsiye ederim.

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Hataların ve eksiklerin tamamen giderilmesi 1-2 ay gibi bir süreç alacaktır..Ben en çok kullandığım donelere baktım bir hata göremedim..Ama eksikler var gibi..Çok farklı olaylarda var aslında..Yarın videolarını izleyeceğim..Logic deki midi güzellikleri gelmiş..Arpeggiator, chorder falan gibi şeyler..Demo olduğu için henüz ne giib instrument ler var bilmiyorum ama iyi bir ses bankası olsa fena olmayacak..Yeni bir synth gelmiş sanırım..Mai Tai mi öyle birşey..

acaluka
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen acaluka »

Hocam şöyle bir download içerik listesi var :)

NOT: Bu arada My Products listesine hatalı bakmışım. Hem V2 hem V3 ayrı ayrı indirilebilir olarak görünüyor. Sıkıntı yok (:

Resim

En son acaluka tarafından 21 May 2015, 02:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

Eser, Sound dergisi kıvamında, çok güzel bir analiz olmuş gerçekten...
Studio one 3 ü merakla bekliyordum, demek ki daha studioone2 ile büyük sükse yapan bu ekip daha iyilerine de imza atacak gibi duruyor...
Bu iyi haber, gelişmeler ve edinme için takipte olacağım...

Ch.

gitarist1975
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen gitarist1975 »

[QUOTE=ChordSolo;28315]Eser, Sound dergisi kıvamında, çok güzel bir analiz olmuş gerçekten...
Studio one 3 ü merakla bekliyordum, demek ki daha studioone2 ile büyük sükse yapan bu ekip daha iyilerine de imza atacak gibi duruyor...
Bu iyi haber, gelişmeler ve edinme için takipte olacağım...

Ch.[/QUOTE]

Bahadir hocam bilgisayarimda windows ve mac kurulu.ikisindede muzik programlari full yuklu. Biliyorsunki herkes mac mac diye didinip dururken benim elim hep windows a gidiyor. Belki aliskanlik meselesi ama windows ta 7 den sonra cok toparladi ben bugune kadar bir sorun yasamadim. Bi de en cok kullandigim bi kac ez drummer set up inin mac versiyonlarini malum yollardan bulamamk gibi bir durum var.

Cubase 5 32 bit ve artik 64 bit farz oldugundan ya mac e gecip logic kullanicam ya da eser beyin yazdiklarini okuyunca windows ta devam edip studio one kullanicam. Bi de senin fikrini alayim dedim ne dersin ?

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
Desktop i7 2600k-32gb ram
Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

İskender hocam Genelec alıyorsun, spl alıyorsun rme babyface pro alacaksın tutupta cubase 5 de takılı kalma gözünü seveyim ya..Üzülüyorum bak :)..Al bir Studio One 3 rahat et..Adamlar güzel yapmış..Hatta indir demosunu incele bir..

Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 13 time
Been thanked: 21 time

Mesaj gönderen Seyit ÖZTÜRK »

Eser review için teşekkür ederim.

“Studio One” sayfasına dön