Compakt kayit cihazlari ile kanal kayit

Herkese bir merhaba deyin...

bağlamatör

Mesaj gönderen bağlamatör »

selmalar. Hatay dan yazıyorum sizlere değerli insanlar.Benim cubase öğrenecek ne vaktim var ne de onca cihazı kurabileceğim bir yerim.8 ayrı bağlama , ritimler,cümbüş tar ve yaylı tambur çalıyorum.BUnları üst üste kayıt etmek için çok yol denedim ama bulamadım.Sonunda sizler gibi kayıt işinde uzmanlaşan taksimdeki satıcılardan biri bana zoom r16 diye bişi önerdi.Bu cihazda ayrı ayrı sazlarımı bağlayıp kulaklıktan dinlerken üst üste kanallara çalabilip kayıt yapabileceğimi söyledi.Ancak cihazı incelediğimde arka soketler mikrofon tipi yani çivi jak değil.Ayrıca bu cihazın türkçe kullanım kılavuzu da yok.Daha önce 2 albümde bağlama çaldım ancak hiç kayıt masasına oturmamaış bir tecrübesiz işin bu tarafının zorluğunu yeni anladım. bu cihazı bana önerir misiniz?ir de ukelalık olarak algılamazsanız bu cihazı satın alınca kullanmak açısından benden tecrübeli abilerime biraz sorular sorsam yanıtlar msıınz?şimdiden duyarlılığnız için tşk ederim.Saygılarımla...

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

dostum bu cihazı forumdan [MENTION=2394]Bestematik[/MENTION] arkadaşımız kısa bir dönem kullandı...
fazla online değil bugünlerde ama irtibat kurun mutlaka dönüş yapar...

Ch.

bağlamatör

Mesaj gönderen bağlamatör »

çok incesiniz bu kadar hızlı cevapladığınız için tşk ederim

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Cubase Elements 9
Has thanked: 14 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

Mesaj gönderen EsbaB »

Merhabalar, aileye hoşgeldiniz.
Konuyu takip etmeye devam edin, bildiğim kadarıyla alternatif ürünlerde var.
Şuan aklıma gelmedi ama benimde diğer arkadaşlarinda aklına geldikçe tavsiyeler artacaktır.

HTC Desire 500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 http://www.abdulcelil.com
...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

“Tanışma ve Kaynaşma” sayfasına dön