kavalcı 333 çalışmalar

-Sizin DAW programları ile yaptığınız demoları dinletebileceğiniz forum alanı,seve seve dinler ve yorumlarız...
Bu bölümde sadece digital kayıt programları ile yapılan demolar lütfen...
-Müzik kayıt teknolojilerini boşverip bizimle paylaşmak istediğiniz demoları da seve seve dinleriz...
Bu tip demolar "diğer demolar" bölümüne lütfen...

kavalcı333
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Been thanked: 2 time

kavalcı 333 çalışmalar

Mesaj gönderen kavalcı333 »

Teşekkürler.Sadece arkadaşın ekipmanları ile denedik.Sanırım mikrofon daha etkili oldu.RODE NT1A Yumuşak ve hacimli geldi bana.Özellikle bağlamanın tonu kulaklıkta çok hoşuma gitti o yüzden paylaşayım dedim.Ama asıl amacım apollo twın ve neuman tlm almak.Tekrardan yorumlarınız için teşekkürler saygılar.

averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 5 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

kavalcı 333 çalışmalar

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=kavalcı333;40965]https://clyp.it/301amqtf

Selamlar herkese.Dün bağlama ve kaval ile bir doğaçlama yaptım.Efekt olarak çok az reverb ve ekolayzır ekledim.Çok basit oldu ama bağlama bana biraz sıcak ve dengeli geldi.Mikrofon rode nt1 ses kartı roland
Umarım beğenirsiniz.yorumlarınızı eksik etmeyin.Saygılar[/QUOTE]

Kaval çok güzel ağzına yüreğine sağlık kardeşim bu arada bir iki tane kaval almak istiyorum doğru sesleri veren bana yardımcı olurmusun konuyuda değiştirmeyeyim bu arada.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.
kavalcı333
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

kavalcı 333 çalışmalar

Tabiki ne demek yardımcı olabilirsem sevinirim.Ben eskiden plastik takım yapıyordum.İstediğin sesleri söyle sana gönderirim.Elimdeki ölçüler doğru akortludur uzun bir zaman sahnelerde çaldım.Yanlız kavalları ücretsiz gönderirim hediyem olsun.İrtibat telefonunu bırakırsan hallederiz.:)

averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

kavalcı 333 çalışmalar

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=kavalcı333;40983]Tabiki ne demek yardımcı olabilirsem sevinirim.Ben eskiden plastik takım yapıyordum.İstediğin sesleri söyle sana gönderirim.Elimdeki ölçüler doğru akortludur uzun bir zaman sahnelerde çaldım.Yanlız kavalları ücretsiz gönderirim hediyem olsun.İrtibat telefonunu bırakırsan hallederiz.:)[/QUOTE]

Çok sağol kardeşim düşüncen için özelden mesaj attım.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

kavalcı 333 çalışmalar

Mesaj gönderen averen »

Arkadaşlar bugün kavalcı3333(Engin) Hocam ile buluştuk sohbet ettik, biraz müzik yaptık mükemmel derecede kaval icrasını canlı canlı dinlemek çok güzeldi. İnanılmaz emek harcayarak dilsiz kaval konusunda kendisini geliştirmiş hem kavalın kendisi hemde icrası konusunda. Engin hocama teşekkür ederim gösterdiği ilgi alaka için bana hediye ettiği kavalların inşallah bir gün hakkını vererek çalabilirim.

kavalcı333
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

kavalcı 333 çalışmalar

Gule gule kullan hocam.Nice guzel kayıtlara.Umarim bir gun ortal bir calismayi burada paylaşırız.Saygilar

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Cubase Elements 9
Has thanked: 14 time
İletişim:

kavalcı 333 çalışmalar

Mesaj gönderen EsbaB »

İkiniz adina sevinç duyduğumu ifade etmek isterim. Benim vurada görüşebileceğim kimsem yok :(
Herkese hayırlı akşamlar

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 http://www.abdulcelil.com
...----Herşeyin bir Sebebi Var----...
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

kavalcı 333 çalışmalar

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=EsbaB;41025]İkiniz adina sevinç duyduğumu ifade etmek isterim. Benim vurada görüşebileceğim kimsem yok :(
Herkese hayırlı akşamlar

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]

EsbaB teşekkür ederiz haklısın keşke birçoğumuz görüşebilsek iyi olurdu. Ben bu forumu açan ve yöneten emeği geçen herkese teşekkür ederim, yüzyüze olmasa bile buradan görüşmekte güzel.

Saygılar.

kavalcı333
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

kavalcı 333 çalışmalar

https://clyp.it/2ffv5ovi

Basit bir piano kaval calismasi

averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

kavalcı 333 çalışmalar

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=kavalcı333;41079]https://clyp.it/2ffv5ovi

Basit bir piano kaval calismasi[/QUOTE]

Engin Hocam gayet güzel olmuş eline nefesine sağlık. Vokal kime ait.

kavalcı333
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

kavalcı 333 çalışmalar

Tesekkurler.Gecenki konuşmadan sonra gaza geldim ve bu calişmayi yapayim dedim.Ben bağlamayi pek ton olarak tutturamadiğim icin calmadim.
Bu kayitta ozellikle compresor ve maksimizer uzerinde durdum.Daha doğrusu anlamaya çaliştim.Miks olarak biraz reverb ve eq ekledim.Bu arada vokal benim ses.Kotu olduğunun farkindayim ama beğenmene sevindim.

averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

kavalcı 333 çalışmalar

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=kavalcı333;41084]Tesekkurler.Gecenki konuşmadan sonra gaza geldim ve bu calişmayi yapayim dedim.Ben bağlamayi pek ton olarak tutturamadiğim icin calmadim.
Bu kayitta ozellikle compresor ve maksimizer uzerinde durdum.Daha doğrusu anlamaya çaliştim.Miks olarak biraz reverb ve eq ekledim.Bu arada vokal benim ses.Kotu olduğunun farkindayim ama beğenmene sevindim.[/QUOTE]

Bence Vokal hiç fena değil sadece ton pes kalmış gibi geldi la karar tam olur diye düşündüm.

kavalcı333
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

kavalcı 333 çalışmalar

Vokali cok onemsemiyorum aslinda.Alelacele atyapiyi hazirladim uzerine okudum.Asil ilgilendiğim konu miks.Yani compresor limitir maksimizer ve ekolayzir kullanimi.Daha once baska bir arkadasin sesini aldim.Onun sesi daha hacimli oldu.Bunu cozmem gerek.Umarim ki daha iyi kayitlar olcak.Herkese. saygilar....

kavalcı333
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

kavalcı 333 çalışmalar

http://picosong.com/GSNR
Tamamen vst çalismasi.Miks denemesi nasil sizce.Şimdiden tesekkurler

kavalcı333
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

kavalcı 333 çalışmalar

Bu arada miksi soyle denedim.
Her kanal icin ayri ayri fx kanali acip reverb verdim.Master out bolumune de delay. Compresor ve filtre koydum.Bilmiyorum doğru mu?

“Demo Laboratuarı” sayfasına dön