Vovox kablo

Alınık,Satılık Müzik Aletleri,Stüdyo&Müzisyen İlanları ile beste&aranje ilanları burada...

abdullahatalan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Vovox referans monitör kabloları

Mesaj gönderen abdullahatalan »

[QUOTE=sgucler;42109]merhabalar vovox kablolar istenilen ölçüde yapılabiliniyor diye biliyorum bende bir ara araştırdım ama siz bence 30 cm değilde en az 1 metre alın pişman olmazsınız bl müziği arayıp bilgi alabilirsiniz bu konuda bende oradan almıştım[/QUOTE]

abi 30cmdan fazla gerekli değilse 1 metreye boşa para vermiş olmaz mıyım bide kablo kalabalığına da gerek yok diye düşünüyorum :)

En son abdullahatalan tarafından 22 Oca 2017, 20:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc
sgucler
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sgucler »

karar senin tabi ben şundan dolayı dedim ilerde masan değişir ihtiyaç duyarsın uzunluğu yetmez kablonun eğer yeter diyorsan sıkıntı yok

abdullahatalan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

[QUOTE=sgucler;42116]karar senin tabi ben şundan dolayı dedim ilerde masan değişir ihtiyaç duyarsın uzunluğu yetmez kablonun eğer yeter diyorsan sıkıntı yok[/QUOTE]

masamı yeni yaptırdım abi bir ara fotoğrafını da çekip atarım, bir ince ayar yaptırdım herşey hesaplı abi :D hiç değişme ihtiyacı duymam gibime geliyor ama haklısın abi ben tam hesap yaptığımdan 30 cm olarak dedim bi 20 cmde pay bırakayım belki masaya ekleme çıkarma ürün olursa diye 50 cm vovox için yarın bir arayım bl müziği o halde fiyat alayım sağol abi

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc
sgucler
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sgucler »

güzel o zaman, tamam bakarım atarsın şunuda söylemeyi unuttum tam emin olmamakla birlikte 30 cm 50 cm kablo yapılır mı bilemiyorum ama genelde 0,75 cm den başlıyor diye biliyorum sen yine yarin arar sorarsın ama bana sorarsan yine biraz uzun al sonradan pişman olmazsın sonuçta ileriye dönük yatırım yapıyorsun zararı olmaz avantajı olur senin için tabi hesap kitapda önemli

Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

Monitör kablolarını toleranslı almakta her zaman fayda var. Öyle ucu ucuna hesap etmek yanlış bir şey. Zamanla monitörlerin pozisyonunu değiştirmek zorunda kalırsınız vs.

Ben monitör kablolarımı hiç zorunluluğum olmamasına rağmen 3'er metre yaptırmıştım örneğin.

En son Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından 23 Oca 2017, 00:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
abdullahatalan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

[QUOTE=Mehmet Uzunosmanoğlu;42120]Monitör kablolarını toleranslı almakta her zaman fayda var. Öyle ucu ucuna hesap etmek yanlış bir şey. Zamanla monitörlerin pozisyonunu değiştirmek zorunda kalırsınız vs.

Ben monitör kablolarımı hiç zorunluluğum olmamasına rağmen 3'er metre yaptırmıştım örneğin.[/QUOTE]

abi pozisyonları neden değiştireyim ki :D hep eşkenar üçgen pozisyonunda durmayacak mı

sgucler
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sgucler »

güncel...

sgucler
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sgucler »

satılmıştır..