cubase elicenser görünmüyor

Tayfun Kara
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Tayfun Kara »

merhaba abiler

aldığım ses kartının yanında gelen cubase 9.5 AI versiyonunu tekrardan silip kurmak istiyorum fakat şöyle steinbergin sitesine üye olmuştum elicenser kodu falan herneyse şuan bende ELİCENSER CONTROL CENTER diye bişi var cubaseyi indirdim oda indi fakat hiç bişi görünmüyo beyaz bişi fotosunu atayım anlarsınız umarım...
Resim

birde şu sorunum var bilgisayarım çöplük gibi fl studıo adobe audition 1.5 studıo one falan birsürü ıvır zıvır var bunları komple silip sadece sıfırdan cubaseyi kurmak istiyorum aynı aktivasyon kodu kabul edilirmiki

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Cubase Elements 9
Has thanked: 14 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

Mesaj gönderen EsbaB »

Bilgisayarın sistem dilini İngilizce ye çevirip yeniden başlatırsan çözülür.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 http://www.abdulcelil.com
...----Herşeyin bir Sebebi Var----...
Tayfun Kara
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

abdulcelil hocam teşekkür ederim hemen yapıyorum bu arada bi fikir daha almam gerekli şimdi ben pc ye format veya herşeyini silsem tekrardan cubaseyi kursam ama benim cubase ses kartıyla birlikte geliyo ya kurabilirmiyim kodu degiştiriliyomu işte

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen EsbaB »

[QUOTE=Tayfun Kara;45876]abdulcelil hocam teşekkür ederim hemen yapıyorum bu arada bi fikir daha almam gerekli şimdi ben pc ye format veya herşeyini silsem tekrardan cubaseyi kursam ama benim cubase ses kartıyla birlikte geliyo ya kurabilirmiyim kodu degiştiriliyomu işte[/QUOTE]Lisansın ses kartıyla tek ilişkisi/ irtibatı üzerinde hediye olarak gelmekten ibarettir.

İstediğin kadar format at, bilgisayar değiştir, yeterki steinberg kullanıcı bilgilerini kaybetme ( her seferinde ordan lisans bilgisi alacak veya güncelleme yapacaksın )

İkincisi ise lisansı aynı anda sadece bir bilgisayarda kullanabilirsin.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 http://www.abdulcelil.com
Tayfun Kara
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

[QUOTE=EsbaB;45877]Lisansın ses kartıyla tek ilişkisi/ irtibatı üzerinde hediye olarak gelmekten ibarettir.

İstediğin kadar format at, bilgisayar değiştir, yeterki steinberg kullanıcı bilgilerini kaybetme ( her seferinde ordan lisans bilgisi alacak veya güncelleme yapacaksın )

İkincisi ise lisansı aynı anda sadece bir bilgisayarda kullanabilirsin.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]

anladım hocamda mesela steinberg kullanıcı bilgisini kaybetsem bişi olurmu geri alamam degilmi

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen EsbaB »

[QUOTE=Tayfun Kara;45879]anladım hocamda mesela steinberg kullanıcı bilgisini kaybetsem bişi olurmu geri alamam degilmi[/QUOTE]En azından Üye olurken belirttiğin mail adresini ve o mail in şifresini unutma :) mail sağlam ise giriş bilgilerini unuttum diyerek yenisinin mail adresine gelmesini sağlayabilirsin.

Tayfun Kara
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

[QUOTE=EsbaB;45881]En azından Üye olurken belirttiğin mail adresini ve o mail in şifresini unutma :) mail sağlam ise giriş bilgilerini unuttum diyerek yenisinin mail adresine gelmesini sağlayabilirsin.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]Anladım abdulcelil hocam mail falan sağlam ???? sıkıntı yok o vakit şuan hocam yasak ücretsiz eq,komprasör,reverb falan bulmam gerek cubase malum kısıtlı seviyede

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen EsbaB »

[QUOTE=Tayfun Kara;45882]Anladım abdulcelil hocam mail falan sağlam ???? sıkıntı yok o vakit şuan hocam yasak ücretsiz eq,komprasör,reverb falan bulmam gerek cubase malum kısıtlı seviyede

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]https://www.bluecataudio.com/Products/B ... ewarePack/

Bu paket ücretsiz ama gayet iş gören ürünlerden oluşuyor.

Tayfun Kara
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

[QUOTE=EsbaB;45883]https://www.bluecataudio.com/Products/B ... ewarePack/

Bu paket ücretsiz ama gayet iş gören ürünlerden oluşuyor.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]Bakayım eve geçince abdulcelil hocam

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

“Cubase-Nuendo” sayfasına dön